درباره ما

شرکت تندر شهاب در شهریور ماه 1377 در شهر مقدس قم به عنوان اولین کارخانه تولید و مونتاژ موتورسیکلت در بخش خصوصی با حضور مسئولین و معاونین محترم وزیر وقت  تاسیس و افتتاح گردید. در همان سال توانست 5 مدل را طراحی و به بازار عرضه نماید. با گذشت زمان و تکمیل کادر فنی مهندسی و طراحی خود امروزه بیش از 40 مدل موتورسیکلت را به بازار عرضه نموده است. شرکت تولیدی تندرشهاب با بیش از 100 سازمان و نهاد دولتی، غیر دولتی و تعاونی در ارتباط بوده است و جز رتبه اول تامین کننده اقلام مورد نیاز در زمینه موتورسیکلت بوده است. 2 قرارداد مهم با سازمان ملل متحد جهت تامین موتورسیکلت برای روستاهای مرزی همچنین تامین بیش از 100.000 دستگاه موتورسیکلت مورد نیاز سازمان های سپاه، بسیج، شهرداری ها و پلیس ناجا از افتخارات تندرشهاب می باشد. در دهه 80 این شرکت برنده طرح جایگزینی موتورهای 2 زمانه با 4 زمانه گردید و بیش از 10.000 موتورسیکلت جایگزین گردید.

دریافت 10 ها تقدیرنامه از ارگان ها، نهادها، سازمان ها و اشخاص نشان میدهد در راهی که حرکت کرده ایم به درستی قدم برداشتیم و امید است در ادامه راه بتوانیم به کشور عزیزمان خدمت نماییم.

این شرکت دارای پروانه بهره برداری و تمام مجوزها، استانداردهای داخلی و ISO ها جهت تولید میباشد.

تندرشهاب با بیش از 20 سال فعالیت اولین کارخانه موتورسیکلت سازی در بخش خصوصی بوده که دارای تکنولوژی و دستگاه ها و ابزارالات بسیار پیشرفته بوده و همچنین توانایی تولید بیش از 50 درصد قطعات در خود کارخانه به عنوان نمونه، شاسی و قطعات فلزی (شامل 20 قطعه موتورسیکلت) می باشد.

گروه صنعتی تندرشهاب دارای 4 کارخانه مجهز به روز می باشد. این شرکت، مبتکر تولید دوچرخه برقی و موتورسیکلت برقی در ایران بوده است که بزرگترین کارخانه مربوطه را در جزیره کیش افتتاح نمود و فرهنگسازی استفاده از موتورسیکلت و دوچرخه برقی در کیش را ایجاد نمود. در حال حاضر شرکت مروارید پاسارگاد اززیرمجموع های این شرکت در زیمنه دوچرخه و متورسیکلت برقی فعالیت دارد. در سال 1390 با حضور مسئولین استان قم، خط تولید موتورسیکلت و دوچرخه برقی در قم راه اندازی شد که همچنان ادامه دارد و آمادگی دارد بیش از 100،000 سال دستگاه موتورسیکلت برقی با قدرت 800 وات، 1500 وات، 2000 وات، 3000 وات را تولید نماید.

از آنجایی که گروه صنعتی تندر از کادر متخصص و مجرب تشکیل شده با به کارگیری نیروهای جوان و خلاق و در راستای اهداف طرح توسعه شرکت در سال 1385 با مشارکت بخش خصوصی در استان مقدس قم اقدام به تاسیس چهارمین کارخانه و بزرگترین شرکت فولاد آلیاژی کشور در مساحتی بالغ بر 50 هکتار نموده است.

همچنین شرکت زمرد خلیح فارس در زمینه ساخت هتل های 5 ستاره در حاضل حاضر در شهر مقدس قم و جزیره زیبای کیش در حال تکمیل دو هتل 5 ستاره می باشد.